Hoppa till sidans innehåll

Dokument


Aktersnurren15
Augustiregattan 2009 Dag 1
Augustiregattan 2009 Dag 2
Augustiregattan 2010
Bengtsfors SUC & JUC 2012 Lördag
Bengtsfors SUC & JUC 2012 Söndag
Bengtsforsregattan 2009 Dag 1
Bengtsforsregattan 2009 Dag 2
Bengtsforsregattan 2010
Besättningsregattan 2017
Besättningsregattan 2018
Besättningsregattan 2019_Lördag
Besättningsregattan 2019_Söndag
Besättningsregattan, Katrineholm 2016
Björnö runt 2012
Björnöloppet 2013
Boliden Silver Cup 2019
Bolidens Silver Cup 2019 Handikappcupen
Copenhagen Spring Regatta 2007
Copenhagen Spring Regatta 2008
Copenhagen Spring Regatta 2009
Copenhagen Spring Regatta 2010
Copenhagen Spring Regatta 2011
CopenhagenSpringRegatta2015
Dalsland Kanotmaraton 2010
DM Paddelmaskin 2010
DM Östergötland 2012
Dykdalbloppet 2014
Finspångspaddeln 2007
Gästabudspaddeln Nyköping 2017
Göta Kanal 2019
Göta Kanalloppet 2016
Göta Kanalloppet 2018
Götakanalloppet 2009
Götakanalloppet 2011
Götakanalloppet 2012
Götakanalloppet 2013
Götakanalloppet 2014
Götakanalloppet 2017
Höstregattan 2007
Höstregattan 2008
Höstregattan 2010
Höstregattan 2012
Höstregattan 2013 Lördag
Höstregattan 2013 Söndag
Höstregattan 2015 Lördag
Höstregattan 2015 Söndag
Höstregattan 2016 C1 D22 och H22
Höstregattan 2016 Lördag em
Höstregattan 2016 Lördag fm
Höstregattan 2016 Söndag em
Höstregattan 2016 Söndag fm
Höstregattan 2017 Lördag Em
Höstregattan 2017 Lördag Fm
Höstregattan 2017 Söndag Em
Höstregattan 2017 Söndag Fm
Höstregattan Lördag
Höstregattan Söndag
JUC 2010
JUC 2010 Klubbtävling
JUC 2011
JUC 2012
JUC 2013
JUC 2014
JUC 2015
JUC 2016
JUC 2017
JUC 2018
Jönköping Kanotregatta 2019 lördag
Jönköpings Kanotregatta 2019 söndag
Karlstad Runt 2008
Karlstad Runt 2010
Klubbpoäng SM 2014
Kungsbacka River 2009
Linköping Kanotmaraton 2016
Linköpings Kanotmaraton 2017
Maraton NM 2013
Maraton SM Junior, Senior & Masters
Maraton SM K1 U-klasser & SULC
Maraton SM K2
Maraton SM Shorttrack
Maraton-SM 2012 D16
Maraton-SM 2012 D35, D60, NELO
Maraton-SM 2012 H14-D14
Maraton-SM 2012 H16
Maraton-SM 2012 H18-D18, H50
Maraton-SM 2012 H22-D22
Maraton-SM 2012 H40, H45, D27
Maraton-SM 2012 H55, H60, H70, H35
Maraton-SM 2012 K-2 D16
Maraton-SM 2012 K-2 H14
Maraton-SM 2012 K-2 H16
Maraton-SM 2012 K-2 H18
Maraton-SM 2012 K-2 H22
MaratonSM 2016
MaratonSM 2016 SUC
Maraton-SM 2019
MaratonSM2015_Lördag
MaratonSM2015_Söndag
Masters SM 5000 m 2017
MItt-Sverige-Regattan 2008
Nationaldagspaddeln 2007
Nationaldagsregattan 2014 Fredag
Nationaldagsregattan 2014 Lördag
Nationaldagsregattan 2014 Söndag
Nationaldagsregattan 2016 Lördag
Nationaldagsregattan 2016 Måndag
Nationaldagsregattan 2016 Söndag
Nelo Bootshaus K2 mix Cup 2009
Nelo Bootshaus K2 mix Cup 2010
NM Maraton 2007
NM Maraton 2010
NM Maraton 2011
NM Racing 2010
NM Racing 2010 Poängtävlingen
NM Sprint 2007
NM Sprint 2011
NM, U-21, Junior & Ungdom 2008
Norrviken Runt 2007
Norrviken Runt 2009
Norrviken runt 2011
Norrviken Runt 2014
Norrviken Runt 2015
Norrviken Runt 2016
Norrviken Runt 2017
Norrviken Runt 2018
Nyköpingsregattan 2013 Fredag
Nyköpingsregattan 2013 Lördag
Nyköpingsregattan 2013 Söndag
Nyköpingsregattan 2018
Näset Kanotmaraton 2016
Näsets Kanotmaraton 2015
Näsets Kanotmaraton 2017
OKG Cup 2007
Reg SUC & JUC Bofors
Reg SUC & JUC Fagervik
Reg SUC & JUC Ängelholm
Regional SUC Fagervik
Regional SUC JUC Näset 2017
Regional SUC Karlskrona 2017
Regional SUC Luleå
Regional SUC Näset
Regional SUC Stockholm 2016
Regional SUC Ängelholm 2016
Regional SUC_JUC 2019 Kungälv
Regional SUC_JUC 2019 Kungälv_specialstafett
Regional SUC_JUC Moälven 2017
Regional SUC_JUC Moälven 2019
Resultat NM15 Jönköping
Resultat SUC_JUC Bengtsfors lottad K4
Resultat SUC_JUC Bengtsfors lördag em
Resultat SUC_JUC Bengtsfors lördag fm
Resultat SUC_JUC Bengtsfors lördag Veteraner
Resultat SUC_JUC Bengtsfors söndag
Resultat_Tolvenregattan_2015
RM Paddelmaskin 2010 1000 m
RM Paddelmaskin 2010 200 m
RM Paddelmaskin 2010 500 m
Rocksjö(höst)regattan 2014
Rocksjöregattan 2007 Dag 1
Rocksjöregattan 2007 Dag 2
Rocksjöregattan 2009
Rocksjöregattan 2010
Rocksjöregattan 2013
Råvarpsrännet 2007
Råvarpsrännet 2008
Rönne Å 2011
Rönne-Å-Rännet 2007
Rönne-Å-Rännet 2009
Rönne-Å-Rännet 2010
Rönne-Å-Rännet 2013 Senior, Junior & Veteran
Rönne-Å-Rännet 2013 SUC
Rönne-Å-Rännet City Sprint 2014
Rönne-Å-Rännet Senior & veteran 2014
Rönne-Å-Rännet SUC 2014
Seniorcupen 2009
Seniorcupen 2010
Skellefteå Boliden Silver Cup 2010
Skellefteå Boliden Silver Cup 2012
Skellefteå Handikappcup 2010
Skellefteå Handikappcuppen 2012
Skellefteå Älvsloppet 2008
Skellefteå Älvsloppet 2010
Skellefteå Älvsloppet 2012
Skåne City Sprint 2013
Skåneregattan 2007 Dag 1
Skåneregattan 2007 Dag 2
Skåneregattan 2008
Skåneregattan 2009
SM 2007 Luleå
SM 2008 Dag 1
SM 2008 Dag 2
SM 2008 Dag 3
SM 2008 Dag 4
SM 2008 Dag 5
SM 2008 Dag 6
SM 2009 Dag 1
SM 2009 Dag 2 Kortlopp
SM 2009 Dag 2 Långlopp
SM 2009 Dag 3 Kortlopp
SM 2009 Dag 3 Långlopp
SM 2009 Dag 4 Kortlopp
SM 2009 Dag 4 Långlopp
SM 2009 Dag 5 Kortlopp
SM 2009 Dag 5 Långlopp
SM 2009 Dag 6 Kortlopp
SM 2009 Dag 6 Långlopp
SM 2011 Dag 1
SM 2011 Dag 2
SM 2011 Dag 3
SM 2011 Dag 4
SM 2011 Dag 5
SM 2011 Dag 6
SM 2011 Lopp 49
SM 2012 Dag 1
SM 2012 Dag 2
SM 2012 Dag 3 final
SM 2012 Dag 3 försök
SM 2012 Dag 4
SM 2012 Dag 5
SM 2012 Dag 6
SM 2014 Heat 111-140
SM 2014 Heat 141-171
SM 2014 Heat 1-69
SM 2014 Heat 172-205
SM 2014 Heat 206-230
SM 2014 Heat 231-250
SM 2014 Heat 251-268
SM 2014 Heat 269-270
SM 2014 Heat 271-297
SM 2014 Heat 70-110
SM 2014 Program
SM 2016 Fredag
SM 2016 Lördag
SM 2016 Lördag del 2
SM 2016 Onsdag
SM 2016 Söndag
SM 2016 Tisdag
SM 2016 Torsdag
SM Fredag EM
SM Fredag FM
SM Klubbtävlingen 2009
SM Luleå Sprint Fredag
SM Luleå Sprint Måndag
SM Luleå Sprint Onsdag
SM Luleå Sprint Söndag
SM Luleå Sprint Tisdag
SM Luleå Sprint Torsdag
SM Lördag EM
SM Lördag FM
SM Maraton 2007
SM Maraton 2008 Lidköping
SM Maraton 2010
SM Maraton lördag
SM Maraton söndag
SM Måndag EM
SM Måndag FM
SM Onsdag EM
SM Onsdag FM
SM Racing 2010 Dag 1
SM Racing 2010 Dag 2
SM Racing 2010 Dag 3
SM Racing 2010 Dag 4
SM Racing 2010 Dag 5
SM Racing 2010 Dag 6
SM Racing 2010 Klubbtävlingen
SM Shorttrack 2018
SM Tisdag EM
SM Tisdag FM
SM Torsdag EM
SM Torsdag FM
SN-Regattan 2010 200 m
SN-Regattan 2010 500 m
SN-Regattan 2010 Försök 200 m
SN-Regattan 2010 Försök 500 m
SN-Regattan 2010 Långlopp
SN-Regattan 2010 Testlopp 200 m
SN-Regattan 2010 Testlopp 500 m
SN-Regattan 2011
Spring Regatta 2011 Dag 1
Spring Regatta 2011 Dag 2
Sprint SM 2017 Alla dagar
Sprint SM 2017 Fredag Em
Sprint SM 2017 Fredag Fm
Sprint SM 2017 Lördag Em
Sprint SM 2017 Lördag Fm
Sprint SM 2017 Måndag Em
Sprint SM 2017 Måndag Fm
Sprint SM 2017 Onsdag Em
Sprint SM 2017 Onsdag Fm
Sprint SM 2017 Tisdag Em
Sprint SM 2017 Tisdag Fm
Sprint SM 2017 Torsdag Em
Sprint SM 2017 Torsdag Fm
Sprint SM Nyköping 2019
Storsjöpaddeln 2012
SUC & JUC 3 Västervik 2010
SUC & JUC 4 Lidköping 2011 Dag 1
SUC & JUC 4 Lidköping 2011 Dag 2
SUC & JUC 5 Katrineholm 2011 Dag 1
SUC & JUC 5 Katrineholm 2011 Dag 2
SUC & JUC 5 Katrineholm 2011 Mix-Cupen
SUC & JUC Final 2017 K1 200 m Klassvis
SUC & JUC Final 2017 K1 200 m Tidskval
SUC & JUC Final 2017 Nelo Dietz K2 Mix Cup Försöksheat
SUC & JUC Final 2017 Söndag
SUC & JUC Åkulla 2010
SUC- & JUC-final i Lidköping 2014
SUC- & JUC-final Åkulla 2013
SUC 1 Fagervik 2010
SUC 2 Lidköping 2009
SUC 2 Nyköping-Oxelösund 2007 Dag 1
SUC 2 Nyköping-Oxelösund 2007 Dag 2
SUC 2 Västervik 2011
SUC 2010
SUC 2010 Klubbtävling
SUC 2010 Tjejklubb
SUC 2011
SUC 2012
SUC 2013
SUC 2014
SUC 2015
SUC 2016
SUC 2017
SUC 2018
SUC Bagsvardregattan 2007
SUC JUC Final Lördag
SUC JUC Final Specialtävling Klassvis
SUC JUC Final Söndag
SUC Åkulla Varberg 2007
SUC Åkulla Varberg 2008
SUC Örebro Ånnaboda 2008
SUC_JUC 2019
SUC_JUC 2019
SUC_JUC Final Lidköping Lördag
SUC_JUC Final Lidköping Lördag
SUC_JUC Final Lidköping Söndag
SUC_JUC Final Lidköping Söndag
SUC_JUC Malmö
SUC_JUC Moälven
SUC-Final Lidköping 2007
SUC-Final Lidköping 2012
SUC-Final Åkulla 2009
Surfski SM & AWC 2017
Svenskt program 2015prel till hemsidaC
Sydsvenska DM
Testregattan 2011
Tolven Flat Water Racing Tour 2012
Tolven Flat Water Racing Tour 2015 resultat
Tolven Flatwater Racing Tour 2013
Tolvenregattan 2012 Lördag
Tolvenregattan 2012 Söndag
Tolvenregattan 2013
Tolvenregattan 2014 Lördag
Tolvenregattan 2014 Söndag
Tolvenregattan 2018 Lördag
Tolvenregattan 2018 Söndag
Tolvenregattan 2019 lördag
Tolvenregattan 2019 söndag
Tolvenregattan Tolven Flatwater Racing Tour 2014
Vaxholmssprinten_lördag
Vaxholmssprinten_söndag
WC1 Maraton 2009
Vårregattan 2014 Besättning
Vårregattan 2014 Lördag
Vårregattan 2014 Söndag
Vårregattan 2014 Veteraner
Vårregattan 2018 Lördag
Vårregattan 2018 Söndag
Vårregattan lördag, Jönköping 2016
Vårregattan söndag, Jönköping, 2016
Vårregattan_Nyköping_2015
Västerås City Sprint 2012
Västerås Citysprint 2013
Åkulla SUC & JUC 2012
Årungen 2008
Älvsloppet 2019



errea logo



Annons kanotled Nissan




 


 KANOT I MEDIA


Alandia


 



Postadress:
Gävleborgs Kanotförbund
C/o Anna Andersson, Blockvägen 23
813 32 Hofors

Kontakt:
Tel: +46731599113, +462927815
E-post: This is a mailto link

Se all info